CHIRURGIA

Klinika jednego dnia

Rozwój chirurgii pozwala na przeprowadzanie coraz większej liczby zabiegów metodami małoinwazyjnymi, co przekłada się na możliwość leczenia w warunkach ambulatoryjnych w trybie chirurgii jednego dnia. Chirurgia jednego dnia to dogodne rozwiązanie dla pacjentów wymagających zabiegów chirurgicznych – diagnostycznych lub leczniczych – gdyż pozwala na przeprowadzenie zabiegu bez długotrwałej hospitalizacji. W większości przypadków pacjenci mogą opuścić szpital jednego dnia już kilka godzin po wykonanym zabiegu. W przypadku zabiegów leczniczych i terapeutycznych możliwość szybkiego opuszczenia placówki medycznej sprzyja rekonwalescencji, która znacznie lepiej przebiega w warunkach domowych.

IATROS  Warszawa – szpital jednego dnia

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS zlokalizowana na terenie Warszawy wykonuje operacje chirurgiczne oraz zabiegi w trybie chirurgii jednego dnia. Leczymy prywatnie, dzięki czemu możemy zagwarantować Naszym Pacjentom szybki dostęp do niezbędnych badań diagnostycznych oraz krótkie terminy oczekiwania na zabiegi. Każdy zabieg w naszej lecznicy przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony chirurg specjalizujący się w danej dziedzinie. Bogate doświadczenie naszych lekarzy w połączeniu z dostępem do aparatury medycznej najnowszej generacji gwarantuje efektywność przeprowadzanych procedur, w tym możliwość szybkie diagnozy.

Dlaczego chirurgia jednego dnia?

Zabiegi ginekologiczne, operacje urologiczne, operacje żylaków kończyn dolnych – lista zabiegów, które kiedyś wymagały tradycyjnego podejścia chirurgicznego, a dziś mogą być wykonane laparoskopowo lub laserowo nieustanie rośnie podnosząc komfort leczenia pacjentów chirurgicznych, którzy dotychczas byli skazani na długotrwałą i nierzadko bolesną rekonwalescencję. Sięgając po najnowszą aparaturę medyczną oraz doświadczenia chirurgów z zagranicznych ośrodków badawczych stale rozszerzamy zakres zabiegów wykonywanych w ramach chirurgii jednego dnia. Wierzymy, że ograniczenie ingerencji w ciało pacjenta do niezbędnego minimum to najlepsza droga do wyleczenia. W przypadku pacjentów, którzy z różnych względów nie kwalifikują się do zabiegów laparoskopowych zapewniamy profesjonalną opiekę oraz klasyczne operacje chirurgiczne przeprowadzane przez doświadczonych chirurgów. W trosce o komfort rekonwalescencji zapewniamy zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach z możliwością dokwaterowania osoby towarzyszącej.

Pacjentów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą wykonywanych zabiegów.

Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów, badania, zabiegi i operacje.

Badanie krwi przedoperacyjne (również posiewy).

Pobyt w komfortowych 1-osobowych pokojach z łazienkami. Bez ograniczeń możliwy pobyt osoby towarzyszącej (1 osoba na pacjenta).

 • Chirurgia jednego dnia dla dorosłych i dzieci w zakresie:
  • chirurgii,
  • ortopedii,
 • Laparoskopia – diagnostyka i zabiegi,
 • Opieka pooperacyjna (po wypisie) przez 24 godziny na dobę,
 • Konsultacje lekarskie,
 • USG,

Wykonujemy między innymi operacje i zabiegi:

 • przepukliny pachwinowej,
 • przepukliny pępkowej,
 • przepukliny udowej,
 • przepukliny kresy białej,
 • żylaków kończyn dolnych,
 • inne

REJESTRACJA I ZAPISY – 601 21 45 63

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa