UROLOGIA

Operacje urologiczne

Operacje urologiczne to zabiegi chirurgiczne skoncentrowane na leczeniu operacyjnym schorzeń nerek, dróg moczowych oraz męskich narządów płciowych. Do najczęstszych dolegliwości urologicznych wymagających interwencji chirurgicznej należą kamica nerkowa, nowotwory nerek i pęcherza, zwężenie cewki moczowej, stulejka, przerost i nowotwory prostaty, a także choroby jąder. W zależności od rozpoznania oraz wskazań do zabiegu operacje urologiczne mogą mieć charakter diagnostyczny lub terapeutyczny.

Chirurgia jednego dnia

Dzięki rozwojowi aparatury medycznej większość zabiegów z zakresu operacji urologicznych można dzisiaj wykonać w trybie chirurgii jednego dnia, co oznacza, iż pacjent poddających się operacji nie jest skazany na długoterminową hospitalizację. Możliwość wykonania operacji urologicznych w trybie ambulatoryjnym wynika z zastosowania małoinwazyjnych metod leczenia.

Operacje urologiczne Warszawa

W lecznicy IATROS korzystamy z najnowszych osiągnięć w dziedzinie endoskopii i obrazowania, dzięki czemu inwazyjność wykonywanych przez nasz zabiegów została znacznie zmniejszona. Wiąże się to ze skróceniem trwania samego zabiegu, jak i okresu rekonwalescencji po jego wykonaniu.

Urologia krótkoterminowa zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów, gdyż pozwala na przeprowadzenie zabiegu lub operacji w krótkim czasie (najczęściej pacjent przyjmowany jest na zabieg i wypisywany do domu w ciągu 24 godzin). Warto przy tym pamiętać, iż nie każde chorzenie kwalifikuje się do leczenia za pośrednictwem metod endoskopowych. Pacjentom wymagającym tradycyjnego leczenia zapewniamy profesjonalną opiekę chirurgiczną oraz komfortowe warunki do rekonwalescencji po zabiegu.

Co nas wyróżnia?

Działamy w oparciu o nowoczesne i klasyczne metody leczenia, dzięki czemu możemy zaoferować pomoc pacjentom niezależnie od typu schorzenia i kwalifikacji do leczenia. Pacjentom wymagającym leczenia chirurgicznego zapewniamy kompleksowe badania przed zabiegiem oraz rekonwalescencję w komfortowych jednoosobowych pokojach z możliwością dokwaterowania osoby towarzyszącej. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na zabieg i profesjonalną opiekę medyczną na każdym etapie leczenia.

UWAGA! Dla pacjentów po operacji urologicznej
udostępniamy numer telefonu: 600 230 024

Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów, badania, zabiegi i operacje.

Badanie krwi przedoperacyjne (różne posiewy).

Pobyt w komfortowych 1-osobowych pokojach z łazienkami. Bez ograniczeń możliwy pobyt osoby towarzyszącej (1 osoba na pacjenta).

Wykonujemy następujące zabiegi i operacje:

  • chorób pęcherza moczowego – guzy, choroby zapalne,
  • nietrzymanie moczu i  czynnościowe zaburzenia mikcji,
  • zespoły bólowe pęcherza z pełna diagnostyką,
  • choroby jąder i moszny – wodniak jądra, torbiele nasienne, żylaki powrózka nasiennego (również laparoskopowo),
  • schorzenia prącia ( krótkie  wędzidełko, stulejka, kłykciny),
  • choroby cewki moczowej (zwężenia, polipy),
  • zaburzenia czynności seksualnych (zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk),
  • USG.

NOWOŚĆ! OBRZEZANIE NOWORODKÓW – WSKAZANIA KOSMETYCZNE I RELIGIJNE – CENA 1.800 PLN.

REJESTRACJA I ZAPISY:

  • 601 21 45 63
  • (22) 679 28 78

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa