Przepuklina

Mianem przepukliny określa się przesunięcie narządu lub jego części pod skórę bądź też w jamę innego organu, co obok dyskomfortu i dolegliwości bólowych stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta. Nieleczona przepuklina może być bardzo niebezpieczna, dlatego powinna być zoperowana w jak najkrótszym czasie od jej  zdiagnozowania.

Do leczenia przepukliny można wykorzystać metodę klasyczną (zabieg chirurgiczny) lub nowoczesną. Laparoskopia przepukliny to zabieg wykonywany za pomocą instrumentu optycznego, który wprowadza się do jamy brzusznej przez powłoki brzuszne. Jest to zabieg o niewielkim stopniu inwazyjności, co znacząco skraca okres rekonwalescencji, jednocześnie ograniczając do minimum dyskomfort towarzyszący leczeniu.

Laparoskopia przepukliny Warszawa

Nasza Lecznica zajmuje się kompleksowym leczeniem przepuklin, niezależnie od typu schorzenia. Wykonujemy:

  • operacje przepukliny pachwinowej,
  • operacje przepukliny pępkowej,
  • operacje przepukliny udowej,
  • operacje kresy białej.

Pracujemy zarówno w oparciu o metodę laparoskopową, jak i klasyczną wykonując operacje chirurgiczne. Metodę leczenia każdorazowo dobieramy w taki sposób, aby była ona najkorzystniejsza dla Pacjenta. Działamy w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt, co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu i ogranicza do minimum ryzyko wystąpienia powikłań.

Leczenie przepukliny – jak działamy?

Bezpieczeństwo i komfort Naszych Pacjentów jest dla nas najważniejszy. Pacjentom decydującym się na leczenie przepukliny w Lecznicy IATROS oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie do zabiegu, które obejmuje wszelkie niezbędne badania diagnostyczne i konsultacje medyczne, których celem jest wybór najoptymalniejszej metody leczenia,
  • opiekę doświadczonych chirurgów, do dyspozycji których oddajemy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy,
  • komfortowe warunki rekonwalescencji w jednoosobowych pokojach z możliwością dokwaterowania osoby towarzyszącej.

Do skorzystania z oferty naszej Lecznicy zachęcamy Pacjentów z terenu miasta Warszawa oraz okolicy. Działamy w ramach prywatnej opieki medycznej oferując kompleksową opiekę oraz krótkie terminy oczekiwania na zabieg. Najczęściej zabieg jest planowany zaraz po wykonaniu kompletu badań diagnostycznych.

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa