Operacje żylaków

Żylaki są uciążliwe, a nieleczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Większości z nas żylaki kojarzą się z nieestetycznymi wybrzuszeniami na nogach, ale choroba ta wykracza dalece poza aspekt wizualny skazując chorych na ból i obrzęki, a w późniejszym czasie także inne dolegliwości układu krwionośnego.

Najefektywniejszym sposobem walki z zaawansowanymi żylakami jest ich usunięcie. Istnieje kilka metod usuwania żylaków – tradycyjne operacje oraz nowoczesne zabiegi laserowe. Odpowiednio dobrana metoda i prawidłowo wykonany zabieg przywracają komfort życia, jednocześnie gwarantując szynki powrót do zdrowia.

Operacje żylaków Warszawa

W lecznicy IATROS leczymy żylaki wykorzystując najnowocześniejsze metody i zaawansowany sprzęt medyczny. W zależności od stopnia zaawansowania choroby wykonujemy operacje chirurgiczne oraz zabiegi o ograniczonej inwazyjności. Naszym Pacjentom pomagamy w leczeniu:

Gwarantujemy:

  • kompleksową i profesjonalną diagnostykę oraz konsultacje lekarskie w celu określenia najbardziej optymalnej metody leczenia,
  • krótki czas oczekiwania na zabieg,
  • opiekę doświadczonych lekarzy chirurgów, do dyspozycji których oddajemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy,
  • komfortowe warunki rekonwalescencji w pokojach jednoosobowych z możliwością dokwaterowania osoby towarzyszącej.

Nasza lecznica oferuje prywatną opiekę medyczną Pacjentom z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości.

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa