Operacja żylaków kończyn dolnych

Dla wielu osób żylaki kończyn dolnych to przypadłość przede wszystkim natury estetycznej. Jest to jednak poważna choroba, która – jeśli nie będzie leczona – poza dyskomfortem powodowanym bólem i obrzękami nóg może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych. Dlatego żylaki pojawiające się na nogach należy leczyć, niezależnie od stadium zaawansowania choroby.

Leczenie zaawansowanych żylaków najczęściej polega na ich usuwaniu. Dotychczas do skutecznego leczenia niezbędna była operacja żylaków kończyn dolnych, dzisiaj zabieg można wykonać przy użyciu lasera. Laserowe usuwanie żylaków jest zabiegiem o minimalnym stopniu ingerencji w organizm, dzięki czemu rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo szybka, a dyskomfort towarzyszący leczeniu się rany ograniczony do minimum.

Leczenie żylaków kończyn dolnych Warszawa

Operacje żylaków to nasza specjalność. Od lat z sukcesami walczymy z żylakami kończyn dolnych przywracając Naszym Pacjentom pełnię sprawności i radość życia. W zależności od stopnia zaawansowania choroby wykonujemy operacje chirurgiczne oraz zabiegi laserowe. Metodę leczenia każdorazowo dobieramy do indywidualnego stanu zdrowia Pacjenta tak, aby zapewnić optymalne leczenie przy minimalnej ingerencji w organizm. Jako prywatna praktyka medyczna oferujemy wysokiej jakości opiekę zdrowotną dla Pacjentów z terenu miasta Warszawa oraz okolicy. Obok profesjonalnej opieki, kompleksowej diagnostyki i fachowego doradztwa gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na zabiegi oraz komfortowe warunki rekonwalescencji bezpośrednio po zabiegu.

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa