Laparotomia ginekologiczna

Laparotomia ginekologiczna, podobnie jak zaawansowane operacje ginekologiczne polega na otwarciu jamy brzusznej pacjentki w celu dotarcia do narządów rodnych. Laparotomia może mieć charakter diagnostyczny lub leczniczy. Jest to planowany zabieg chirurgiczny wymagający działania w pełnym znieczuleniu.

Laparotomia jest rozległym zabiegiem, który wiąże się z dłuższą hospitalizacją i rekonwalescencją. Dlatego też wykonanie zabiegu zaleca się wyłącznie wówczas, gdy inne narzędzia diagnostyczne okazały się niewystarczające lub też zdiagnozowano zmiany wymagające interwencji chirurgicznej.

Laparotomia Warszawa

Jesteśmy profesjonalną Lecznicą Ginekologiczno-Położniczą. Od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu skomplikowanych zabiegów i operacji ginekologicznych, w tym także laparotomii ginekologicznej diagnostycznej i leczniczej. Naszym Pacjentkom gwarantujemy kompleksową diagnostykę przed zabiegiem, profesjonalne przygotowanie do zabiegu, jak również komfortowe warunki do rekonwalescencji bezpośrednio po zabiegu.

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa