Polityka prywatności

1. Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS Andrzej Ostaszewski przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
2. Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS Andrzej Ostaszewski nie gromadzi i nie przechowuje za pośrednictwem strony internetowej żadnych danych osobowych w myśl ogólnego ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422).
3. Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS Andrzej Ostaszewski pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizy statystyk odwiedzin, ustalenia, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
4. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony firmy Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS Andrzej Ostaszewski wyrażacie Państwo zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzacie  się Państwo na używanie przez nas ciasteczek, prosimy zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania naszej strony internetowej.
5. Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS Andrzej Ostaszewski używa ciasteczek, aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, a także  do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo, jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
6. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
7. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT
8.Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce http://www.iatros.pl/polityka-prywatnosci/

Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Warszawa