Autor: admin
-
Od 1 lutego nie świadczymy usług położniczych.
Szanowni Państwo, z dniem 1 lutego 2022 zaprzestaliśmy świadczenia usług położniczych w Lecznicy IATROS.
-
Od 1 lutego 2022 zaprzestajemy wykonywanie cięcia cesarskiego
Szanowni Państwo, Lecznica IATROS od 1 lutego 2022 zaprzestała wykonywanie cięcia cesarskiego. Zapraszamy do korzystania z pozostałych naszych zabiegów medycznych i operacji.
-
Personel Lecznicy IATROS w pełni zaszczepiony!
Szanowni Państwo, cały personel naszej Lecznicy jest w 100% zaszczepiony przeciw covid-19. Pozwala to nam zminimalizować ryzyko zarażenia i przenoszenia tej groźnej choroby. Zapraszamy do nas z zachowaniem reżimu sanitarnego.
-
Lecznica IATROS zakończyła współpracę z NFZ
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Lecznica Położniczo-Chirurgiczna IATROS zakończyła współpracę z NFZ. Wszystkie zabiegi i operacje odbywają się wyłącznie jako 100% odpłatność Pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z CENNIKIEM ZABIEGÓW MEDYCZNYCH.
-
Lecznica IATROS wyczerpała limit punktów z NFZ za I półrocze 2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, iż nasza Lecznica wykorzystała przysługujący na I półrocze 2021 limit punktów w ramach kontraktu z NFZ. Jednocześnie od 1 lipca 2021 najprawdopodobniej zakończymy współpracę z NFZ.
-
I półrocze 2021 ostatnim z operacjami w ramach umowy z NFZ
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że I półrocze 2021 roku będzie ostatnim kiedy w Lecznicy IATROS będzie można wykonać operacje w ramach umowy z NFZ.
-
Operacje na NFZ w I półroczu 2020
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż nadal przyjmujemy zapisy na operacje refundowane przez NFZ na I półrocze 2020. Zapraszamy do KONTAKTU.
-
Operacje na NFZ w Lecznicy IATROS w I półroczu 2020
Szanowni Państwo, cały czas realizujemy zapisy na operacje w I półroczu 2020. Sytuacja zmienia się dynamicznie i wiele zależy od sytuacji epidemicznej w Polsce. Prosimy o telefony po 14 kwietnia 2020.
-
Zakaz odwiedzin pacjentów w Lecznicy IATROS
Szanowni Państwo, W związki z epidemią covid-19 (koronawirus), zgodnie z zarządzeniem Ministra Zdrowia i NFZ obowiązuje do odwołania zakaz odwiedzania pacjentów.